Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Büyülü RP dünyasını kesfetmeye hazır mısın ? O zaman ne duruyorsun xD Üye oL (=

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bahçe: Masa -1-

2 posters
YazarMesaj
Scott Lincoln
SeherBaZ/Scott's Hot Pizzas Sahibi/Sihir Tarihi Prof.
Scott Lincoln

Erkek
Savaş Tarafın : İyi Taraf
RP Partnerin : Dianna İzabella Voldemort
Asan : İncimsi Işıklar 28.1 cm
Sihirsel Soy : ...
Patronusu : Panter
Metamorfmagus : Timbaland

Bahçe: Masa -1- Empty
MesajKonu: Bahçe: Masa -1-   Bahçe: Masa -1- Icon_minitimePtsi Eyl. 08, 2008 5:25 pm

Burası eşsiz yeşilliklerle doldurulmuş açık hava olmasına rağmen tamamen sigarasız bir ortamdır...
Dianna İzabella Voldemort
Sihirli Yaratıkların Bakımı Profesörü / Cafe-Sihirli İçecekler Sahibi

Kadın
Savaş Tarafın : Öy
RP Partnerin : Scott Lincoln
Asan : Sinsi gülüşler
Evcil Hayvanı : Köpek
Sihirsel Soy : Safkan
Patronusu : Unicorn
Metamorfmagus : Hilary Duff

MesajKonu: Geri: Bahçe: Masa -1-   Bahçe: Masa -1- Icon_minitimePtsi Eyl. 08, 2008 5:37 pm

Dinna sevgilisinin dükkanına gelmişti.. Onu görmek umuduyla bakınıyordu.. Dianna bir masaya oturdu ve beklemeye başladı.. Beklerkende etrafa bakınıyordu.. Dianna içinden

-Mmm.. Çok hoş bir yer.. Şüphesiz fazla abartlıda değil.. Sandalyelerde çok rahat.. Gerçekten çok güzel bir yer olduğunu söylemeliyim doğrusu...

Rahatına çok düşkün olan Dianna burayı çok beyenmişti.. Zaten Scott'un elini attığı herşe mükemmel oluyordu.. Dianna göz ucuyla saate baktı ve kendi kendine sıkılmış bir ifadeyle

-Nerede kaldı ya.. İşleri yoğun olmalı..
Scott Lincoln
Scott Lincoln

Erkek

MesajKonu: Geri: Bahçe: Masa -1-   Bahçe: Masa -1- Icon_minitimePtsi Eyl. 08, 2008 5:48 pm

Dianna'nın geldiğini görmüştü...Geleceğini düşünmüştü ama bu kadar erken değil...Pizzaları çıkarttı hemen sıcak ışığın altından...Güzel güzel tepsiye dizdi...Kolasını yanına koydu...Tam bir menüydü...Çok beğeneceğini düşünüyordu Scott...Eğilip baktığında saatine bakıyor olduğunu gördü. Bir işçisinden yardım isteyerek bahçenin kapısını açtı. Hızlı adımlarla ve mugglelara, "Afiyet olsun" diyerek devam ediyordu yürüyüşüne... Tepsileri sevgilisinin ve kendisinin önüne koydu...

"Başka bir arzunuz varmıydı hanımefendi" diyip sırıttı Scott ve hemen sandalyeyi çekip oturdu...Etrafa baktıktan sonra bir derin nefes aldı...

"Sabahtan beridir çalışıyorum...Yoruldum bu işimdeki ilk dinlenme molam." diyip gülümsedi Xavi ve hemen önce sevgilisinin pizzasını sonrada kendi pizzasını dilimlere ayırdı nazikçe...Gülümsüyordu sevgilisine...

"Evet aşkım...Burayı nasıl buldun? Güzel mi?" dedi Scott kendi pizzasını dilimlere ayırırken...

Kadın

MesajKonu: Geri: Bahçe: Masa -1-   Bahçe: Masa -1- Icon_minitimePtsi Eyl. 08, 2008 6:07 pm

Dianna gözlerindeki ışıkla

-Burası harika.. Herşey çok güzel.. Bakalım pizzanızda güzelmi?

Dedi.. Scott dilimleri kesmeyi bitirince Dianna dikkatle önünden bir dilim pizza aldı , bir yudum ısırdı ve hayranlıkla

-Bu çok gezel muhteşem bunun bir sırrı varmı?

Dedi ve nefes aldıktan sonra sözlerine devam etti

-Hayal meyal hatırlıyorum.. Ben 10-11 yaşlarındaydım.. Bikere canım çok pizza istedi diye bir pizzacıya gitmiştik.. Hiç böyle değildi tadı.. Bu süper..
Scott Lincoln
Scott Lincoln

Erkek

MesajKonu: Geri: Bahçe: Masa -1-   Bahçe: Masa -1- Icon_minitimePtsi Eyl. 08, 2008 6:22 pm

"Bunun tek sırrı olabilir...Aşk..." dedi Scott ve gülümsedi... "Tamamen muggle eşyalarıyla yaptım...Sihir yok...Bu arada bu Combo Pizza...Adını öğrenmek istersin diye düşündüm..." dedi ve gülümsedi Scott.

"Beğendiğine sevindim...Bu buranın en çok tutacağını düşündüğümüz pizzası...Senin tadıp onay vermen beni çok mutlu etti birtanem..." dedi Scott...Pizzasından bir parça aldı...Kolasından bir yudum aldı ve Dianna'yı izlemeye başladı...

"Yeşilliklerin, doğanın içinde daha güzel duruyorsun Dianna. Sen benim aşkımsın..." dedi gülümseyerek Scott... Dianna'yı izliyordu dik dik...Birden ayağa kalktı ve bahçeye açılan cam kapının oraya geçti...Dianna'ya dik dik baktı ve sırıttı...Öylece Dianna'ya dik dik bakıyordu...Aynı ilk tanıştıklarında olduğu gibi...Bu sefer ne tepki verecek diye merak etmişti Scott...Dik dik onu seyretmeye devam etti...

Kadın

MesajKonu: Geri: Bahçe: Masa -1-   Bahçe: Masa -1- Icon_minitimePtsi Eyl. 08, 2008 6:36 pm

Diannanın aklına bir fikir geldi.. İlk tanıştıkları gibi yapacaktı.. Biraz bekledikten sonra Dianna sinirle yerinden kalktı ve Scott'un yanına gitti.. Ona

-Sen neye bakıyorsun öyle?!

Dedi.. İçinden kahkaha atmak geliyordu.. Kendini çok rahatmış gibi göstersede gülmmek için kas katı kesilmişti.. Dianna bekledi bekledi.. Dayanamayıp

-Cevap versene ya..

Dedi.. Gelecek cavabı gerçekten çok merak ediyordu..
Scott Lincoln
Scott Lincoln

Erkek

MesajKonu: Geri: Bahçe: Masa -1-   Bahçe: Masa -1- Icon_minitimePtsi Eyl. 08, 2008 6:50 pm

"Aynısı mı?" diye geçirdi içinden Scott. "Sevgilime bakıyorum...Sen sevgilim olduğuna göre..." dedi Scott...Dianna'nın belinden tutup hızlıca kendine çekti...Göz göze gelmişlerdi...Scott tekrar yaklaştı Dianna'ya...Artık Dianna'nın nefesini hissedebiliyordu yüzünde...

"Bunu gerçekten yapmak istiyorum..." hemen ayrıldı Dianna'dan Scott...Ve Dianna'nın önünde diz çöktü...Çok güzel bir pırlanta yüzük çıkarmıştı...

"Dianna...Benimle evlenir misin?" Scott öylece bekliyordu Dianna'nın cevabını...Dianna'nın şaşırdığını anladı... "Biliyorum. Çok erken oldu ama napayım... Sana dayanamıyorum. Seni istiyorum..." dedi Scott kararlı bir şekilde...Dianna'nın gözlerinin içine bakmaktaydı...

Tam o sırada işçilerinden biri bir şangırtı koparttı... "Şimdi sırası değil duymamış gibi yap..." dedi Scott içinden ve duymamış gibi yaparak cevabını beklemeye devam etti...Bir süre sonra içerden temizleme şangırtılarıda gelmekteydi... "İyi..." dedi Scott içinden...

Kadın

MesajKonu: Geri: Bahçe: Masa -1-   Bahçe: Masa -1- Icon_minitimePtsi Eyl. 08, 2008 7:02 pm

Dianna çok şaşırmıştı bir kaç dakika kas katı kesildi...Etrafına baktı...İçerden bir şangırtı kopmuştu fakat Scott'un bunu önemsemediğini gördü...Aslında onu bahane edip bunu erteleyebilirdi...Ama içinden bir ses onu yine engellemişti. Bu ses nerden geliyordu? Sorugulayamazdı... Sonra heyecanla

-Ben senin için ölüm yiyenliği bıraktım ve ailemi karşıma aldım..

Dedi ve Scott'un gözlerinin içine baktı... Scottu kalkmasına yardım etti ve gözlerinin içine baktı Scottun "Yani" dediğini anladı... Bunun anında olmasını her ne kadar istemesede bunu yaptı ve ona

-Yani evet. dedi...Bunu yaptığına inanamıyordu...Erafına baktı...Ve sonra Scott'un gözlerine dönerek ona bakmaya devam etti...
Scott Lincoln
Scott Lincoln

Erkek

MesajKonu: Geri: Bahçe: Masa -1-   Bahçe: Masa -1- Icon_minitimePtsi Eyl. 08, 2008 7:21 pm

"Evet..." Scott gülümsüyordu...Gözleri parıldıyordu. "Bunu yaptığımıza inanamıyorum." dedi gülerek Scott... Ve Dianna'nın sağ elini bir sol elini öpüp duruyordu...Dianna'nın yüzü gülmüş yanakları pembe pembe olmuştu...En sonunda dudağına küçük bir öpücük kondurdu Scott ve sonra sarıldılar...

"Sen benim meleğimsin...Geçmişinde öy isen banane...Ben şimdiye ve geleceğe bakarım...Sen, sen benim bir tanemsin. Biricik aşkım sana çok teşekkür ediyorum..." Scott bunları sarılırken söylemişti...Ayrıldıklarında ise masaya oturdular...

"Olmadı ama pizzalar soğudu..." deyip somurttu Scott... "Ama hala açım ben..." dedi ve güldü...Bir parça daha aldı pizzasından ve kolasından içti...Sevgilisini izliyordu...Bir tane patates attı ağzına... "Sevgilim çok mutlu benim...Bende çok mutluyum ama beni mutlu yapan onun bu penbe yanakları güzel gülüşü ve benim için feda ettiği şeyler..." Scott gülümseyen yüzlü sevgilisine yaklaştı...

"İlk öpüştüğümüz gün bu gün olsun sevgilim..." dedi kısık bir sesle...

Orada deli gibi öpüştükten sonra Dianna'nın onayınıda alıp oradan ayrıldılar...

Bahçe: Masa -1-
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-