Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Büyülü RP dünyasını kesfetmeye hazır mısın ? O zaman ne duruyorsun xD Üye oL (=

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rp Dersleri

2 posters
YazarMesaj
Elisha Andie Ravin
Müdüre/K.S.K.S Profesörü/Griffindor Bina Sorumlusu
Müdüre/K.S.K.S Profesörü/Griffindor Bina Sorumlusu
Elisha Andie Ravin

Kadın
Savaş Tarafın : Yoldaşlık
RP Partnerin : ...
Asan : Güzelliğin Zekası
Evcil Hayvanı : Pegasus
Sihirsel Soy : Ravin Ailesi,Safkan
Patronusu : Pegasus
Metamorfmagus : Amanda Bynes
Özel Yeteneğiniz ? : Metamorgamus
Galleon : 10.000.000

Rp Dersleri Empty
MesajKonu: Rp Dersleri   Rp Dersleri Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 2:27 pm

Binamızın puanını artırması için güzel bir yöntem buldum arkadaşlar...

Tüm Griffindor öğrencileri bureaya örnek rp'lerini bırakmalı ! Ben de değerlendireceğim ve sonuç olarak her griffindor'lu öğrenci güzel rp yapıp binasına puan kazandıracak !
http://hogwarts-rp.rpgwars.org
Evangeline Ravin
Gryffindor Sınıf Başkanı
Gryffindor Sınıf Başkanı
Evangeline Ravin

Kadın
Savaş Tarafın : ZAY
RP Partnerin : Metin Black Türkcan
Asan : MaceraLı RuhLar
Sihirsel Soy : Safkan

Rp Dersleri Empty
MesajKonu: Geri: Rp Dersleri   Rp Dersleri Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 12:15 pm

"Her şeyi mahfettin,her şeyi!!!" yılan tıslaması gibi bir sesti bunu söyleyen.

"Evangeline,Evangeline !!.Uyan kızım!! Evangeline!." Evangeline uyandığında çevresinde endişeyle bekleyen anne ve babasını gördü.
" Evangeline sen iyi misin kızım?" ses babasına aitti. Çok endişelenmiş olmalılar diye düşündü Evangeline.
"Evet baba iyiyim ş-şeyy sadece bir kabustu." Bu cevap Mr. Lily'i pek tatmin etmesede Mrs.Lily ona sessizce çıkmasını söyleyince buna uymak zorunda kaldı. Mr. Lily kızının alnına bir öpücük kondurduktan sonra küçük adımlarla odadan çıktı ve kapıyı sessizce çekti.Annesiyle başbaşa kalan Evangeline onun ne söyleyebileceğini tahmin ediyordu ama aklına getirmek istemiyor gibiydi.
"Evet Evangeline seni dinliyorum, bana anlatacağın şeyler olduğunu düşünüyorum." Annesinin sesinde kuşkuyla karışık biraz da endişe vardı.Evangeline sadece annesinin yüzüne bakıyordu.Uzun zamandır rüyalarında aynı sesi duyuyor aynı şeyleri görüyordu ve bir gün bunları annesine anlattı ama anlattığına anlatacağına da pişman oldu. Annesi o günden beri çok endişeliydi ve her o rüyayı gördüğünde sanki bu Evangeline'nin suçuymuş gibi davranıyordu.Ama artık sabredemezdi.Bu rüyaların nedenlerini tahmin edebiliyordu ama düşünmek istemiyordu bile.
"Ne yapmamı bekliyorsun anne!Benim elimdemi bu lanet olası rüyaları görüp görmemek?Ben çok mu istiyorum sanıyorsun arkadaşım tehlikedeyken burda eliim kolum bağlı oturmayı ha anne??!Sürekli bana aynı kuşkuyla bakıyorsun!Bir kere sordun mu "iyi misin" diye?Neden asla kendinden başkasını düşünmessin ki?." Bunları adeta haykırarak söylemişti.Annesinin gözlerinin dolduğunu farketmiş ama çok da üzülmemişti.Sesi ta aşağıya kadar gitmiş olacakki Mr. Lily yanlarına geldiğinde nefes nefeseydi.Onun birşey sormasına fırsat vermeden Evangeline kapıyı çarpıp çıktı.Koşarak merdivenlerden indi ve kendini dışarı attı. Dışarıda bile anne babasının seslerini duyabiliyordu.Aynı zamanda kulağında çınlayan o sestende bir türlü kurtulamıyordu. Evinden bir kaç metre uzaklaşınca özlemle baktı oraya. Daha düne kadar "yuvam" dediği yere artık dönmeyi bile düşünmüyordu."Ani kararlar veriyorum belki ama.." diye geçirdi içinden.Gerçektende aniydi.Ama burdan biran önce uzaklaşmalıydı.Hızlı adımlarla başı yere bakar bi şekilde yürüdü.Hafif yağmur yağıyor ve Evangeline'nin yüzünü serinletiyordu.Yürürken ara sıra karşısına bakıyor adımlarının onu nereye götüreceğini düşünüyordu.Geldiği yer, bu gerçekten olamazdı. Yüreği onu en yakın arkadaşının, dostunun evine götürmüştü. Bir an gözlerinin dolduğunu farketti.Ama zaman kaybetmek istemiyordu. Hemen evin geniş bahçesinden içeri girdi. Zile basıp basmama konusunda tereddütleri vardı. Luna'nın şuan evde olmadığını hatta onun şuan güvende olmadığını biliyordu ama genede zile basma kararı aldı.Elini yavaşca zile dokundurdu...

Rp Dersleri
1 sayfadaki 1 sayfası